Wydarzenie jak marzenie

Dopasowanie godzin wynajmu fotobudki do ilości gości

Fotobudka Warszawa

Fotobudka często gości na imprezach, jest lubiana i coraz bardziej popularna. Fotobudka na 18, na wesele, na firmowe spotkania integracyjne wynajmowana jest na określony czas, który zależy głównie od ilości osób biorących udział w zabawie. W jaki sposób dopasować godziny wynajmu fotobudki do liczby gości?

Fotobudka wynajem – na ile godzin?

Wynajem budki fotograficznej trzeba dokładnie zaplanować w zależności od rodzaju spotkania. Najwięcej osób bywa zwykle na weselach, natomiast fotobudka na 18 może pracować krócej. Często bywa tak, że goście są fotobudką zachwyceni i z chęcią skorzystaliby z niej jeszcze raz. Nie zawsze więc sprawdza się reguła, że godziny wynajmu fotobudki dostosowuje się do ilości uczestników zabawy.

Jak to obliczyć?

Jednak przed imprezą nie wiemy, w jakim stopniu fotobudka spodoba się gościom, więc dopasowujemy godziny wynajmu do ich liczby.

Jedna sesja, w czasie której wykonuje się 3-4 zdjęcia, trwa około minutę, więc w ciągu godziny wykonuje się około 50 sesji. Można byłoby z tego wywnioskować, że na imprezę liczącą 50 uczestników fotobudkę należy wynająć na jedną godzinę. Jednak większość osób nie poprzestaje na jednej sesji, lecz robi sobie zdjęcia z rodzicami, dziadkami, kuzynem, kuzynką czy narzeczonym. Uwzględnić trzeba też jeszcze drukowanie zdjęć i czas między sesjami na zmianę gadżetów.

Co proponuje fotobudka Warszawa?

Proponujemy Wam sprawdzone rozwiązania na podstawie naszych doświadczeń. Jeżeli interesuje Was fotobudka na wesele, wynajem dla 50-80 osób zwykle trwa 2 godziny. Na weselu powyżej 80, do 120 osób – 3 godziny. Od 130 do 200 osób fotobudka pracuje przez 4 godziny. Jeżeli zainteresowanie gości jest bardzo duże, zwiększamy czas pracy fotobudki.

Na osiemnastkach również dopasowuje się godziny wynajmu do ilości osób, trzeba jednak wziąć pod uwagę, że na takich imprezach bawią się ludzie młodzi, którzy być może dłużej będą chcieli pobawić się robieniem śmiesznych fotek niż starsi. Niezależnie od sytuacji, u nas zawsze możecie liczyć na przedłużenie czasu zabawy z fotobudką.

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim komputerze, aby pomóc ulepszyć tę witrynę.
tak, akceptuę pliki cookies
Call Now Button