Wydarzenie jak marzenie

Czy fotobudka na wesele to dobry pomysł?

Przyjęcie weselne nie może obejść się bez atrakcji. Znane i lubiane to pokazy fajerwerków, puszczanie lampionów nocą, fontanny czekoladowe, wypuszczanie gołębi. Zabawę prowadzi wodzirej, który dba, by goście się nie nudzili, a wyczekiwanym przez wszystkich punktem programu jest fotobudka.

JAK GOŚCIE BAWIĄ SIĘ Z FOTOBUDKĄ?

Fotobudka integruje weselników i sprawia, że dobrze się bawią zarówno młodzi jak i starsi. Urządzenie  pozwala wygłupiać się przed obiektywem, stylizować się na różne śmieszne postacie za pomocą różnych rekwizytów, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Zdjęcia można robić sobie pojedynczo, w parach lub grupach.Zawsze fotobudka dostarcza pozytywnych emocji, niezależnie od tego, czy weselnicy robią wesołe zdjęcia, czy sentymentalne. Fotki są na miejscu drukowane. Goście mogą je zabrać jako pamiątkę, część trafia do pamiątkowego albumu, tzw. księgi gości. Na wydruku pojawia się seria zdjęć, jedno po drugim, co przywodzi na myśl film klatka po klatce. Na każdym zdjęciu korzystający z fotobudki wyglądają inaczej, zmiana min i pozycji to samo sedno dobrej zabawy.

FOTOBUDKA WYNAJEM – OBOWIĄZKOWO NA WESELE

Gdy weselnicy są już najedzeni i trochę znudzeni tańcami, zaczynają wyczekiwać atrakcji. Wtedy pojawia się fotobudka i zabawa znów nabiera mocy. Wesoła budka fotograficzna stała się w ostatnim czasie niemal obowiązkowym punktem każdego weselnego przyjęcia. Jedną z najbardziej lubianych atrakcji, dzięki której impreza staje się bardziej spontaniczna, jest fotobudka. Wynajem trzeba więc koniecznie wziąć pod uwagę przy organizacji wesela.Fotobudkę wynajmuje się na określony czas, najczęściej dwie lub trzy godziny. Ekipa przyjeżdża na miejsce około pół godziny wcześniej, aby wszystko przygotować. Rozwija tło do zdjęć, zakłada kotary, za którymi użytkownicy budki fotograficznej czują się swobodnie, rozpakowuje rekwizyty.Czy fotobudka to obowiązkowy gadżet na przyjęcie weselne? Można powiedzieć, że w obecnych czasach tak, ponieważ jest to wyjątkowa atrakcja, na którą goście czekają. Co 3 wesele obecnie posiada fotobudkę lub foto lustro, dla gości to świetna zabawa. Dla Państwa Młodych jest to świetna pamiątka w postaci pamiątkowych wklejonych zdjęć do księgi gości.
Umieściliśmy pliki cookie na Twoim komputerze, aby pomóc ulepszyć tę witrynę.
tak, akceptuę pliki cookies
Call Now Button